6.662
Total estudiants UVic
Centres propis i adscrits - Títols oficials
UVic: 4.984
Centres adscrits: 1.678
Estudiants per origen geogràfic
Facultat d'Educació, Traducció i Ciències Humanes
Graus
Ciències de l'Activitat Física i l'Esport
- Aceituno Domènech, Sergi
- Bajona Santamaria, Ricard
- Bascó Comellas, Bern
- Beringues Brunet, Maria
- Blanch Plaza, Carles
- Boada Valmaña, Jordi
- Bosch Domingo, Albert
- Bosser Viñas, Eric
- Calvera Torres, Marc
- Casahuga Guardiola, Adrián
- Casas Marginet, Arnau
- Codinach Freixa, Gerard
- Coll Mañanes, Gerard
- Collell Comas, Joel
- Comas Moral, Samir
- Comellas Bofarull, Ricard
- Contreras Angeles, Jordi
- Crous Costa, Gerard
- Cullell Gaspar, Pau
- Cuy Sanchez, Marc
- Dambach Gimenez, Marc
- Esteve Diaz, David
- Franquesa Valencia, Pau
- Freixa Gonfaus, Arnau
- Gabarró Morente, Georgina
- García Carrión, Antoni
- Garcia Pons, Marc
- Gayà Gayà, Sebastià
- Genevat Travesa, Sergi
- Godayol Prada, Marc
- Gomez Torres, Albert
- Gonzalez Cañas, Ramon
- Guillamat Ribó, Joan
- Gurt Escuchas, Nil
- Iraizoz Vicens, Xabier
- Jorda Catala, Juan
- Llufriu Florit, Marc
- Martínez Gómez, María
- Martinez Valle, Albert
- Mas Vilar, Pol
- Mesa Soto, Ivan
- Molist Delisau, Joan
- Montraveta Moya, Jordi
- Moral Roger, Jan
- Moreno Carballo, Irene
- Moreno Romero, Daniel
- Nevado Llamas, Adrian
- Nogué Rosanas, Pau
- Olariaga Costa, Marc
- Oliver Palou, Andreu
- Oliver Soler, Oriol
- Pallarols Carrió, Gerard
- Paredes Soler, Àlex
- Piñero Garcia, Sergi
- Pla Ramirez, Adrià
- Plaza Uroz, Eric
- Prieto Quero, Andrea
- Ramos Bros, Miquel
- Resina Colomé, Sergi
- Roca Raso, Jordi
- Sagués Rubio, Laura
- Santaularia Soldevila, Isaac
- Serra Gabarre, Roger
- Serra Vilamala, Josep
- Silva Yarza, Lluís
- Solà González, Pau
- Sole Galera, Ramon
- Soler Hurtado, Ignasi
- Soler Perramon, Arnau
- Sujar Carmona, Aitor
- Torregrosa Muñoz, Ramon
- Torrent Bayé, Xavier
- Tuneu Vila, Aniol
- Valls Fontiveros, Aleix
- Vila Riqué, Ferran
- Vilajosana Montmany, Marc
- Zumajo Flores, Marc
Educació Social
- Abad Salas, Alexandre
- Bacardit Llovera, Rita
- Balcells Costa, Carlota
- Bermúdez Escarrà, Aina
- Cano Castro, Paula
- Carol Perez, Roser
- Carratalà Izquierdo, Xènia
- Carreras Fernández, Berta
- Casellas Arroyo, Nuria
- Cases Escudé, Júlia
- Castañares Sierra, Neus
- Castro Pérez, Míriam
- Colmenero Serrat, Clara
- Colomer Solà, Aina
- de Diego Alvarez, Miriam
- Dieste Moreno, Clara
- Escribano Ballester, Ylenia
- Figols Rial, Moisès
- Fisas Àlvarez, Clàudia
- Garcia Guerra, Monica
- Juez Batllaura, Josep
- López Pérez, Josep Lluís
- Mayoral Soler, Ariadna
- Molina Sala, Laura
- Noya Medina, Ingrid
- Palomera Masachs, Gemma
- Porta Bachiller, Ona
- Priego Barba, Laia
- Puntero Jiménez, Alba
- Raurell Vilaró, Ariadna
- Romero Muñoz, Marina
- Roquet Soler, Laia
- Santos Caliz, Nerea
- Solà Jordan, Maria
- Verdaguer Puigcorbé, Alba
Llengües Aplicades i Traducció
- Duran Martinez, Vanessa
- Mestre d'Educació Infantil
- Agell i Mas, Maria
- Andradas Royo, Àlex
- Ballester Amador, Casandra
- Belmonte Sánchez, Lorena
- Bosch Arrufat, Marta
- Burgos Melero, Judith
- Calvo Castellà, Andrea
- Carrasco Ortega, Alba
- Casaramona Camprubí, Maria
- Castrillo Pallés, Marta
- Castro Safont, Cristina
- Codina Panedas, Mariona
- Colomer Castañé, Laura
- Company Puigblanqué, Eva
- Compte Roca, Elisabet
- Costa Domenech, Mireia
- Cuminal Cara, Sílvia
- Escoda Sanchez, Rut
- Esteve Vinyals, Carlota
- Fernández Trenzano, Laura
- Fons Font, Joana Maria
- Forcada Torras, Cristina
- Gracia Perez, Tania
- Guiteras Folgarolas, Mireia
- Llosa Simón, Paula
- Lluch Hernández, Queralt
- López González, Claudia
- Martí Fàbrega, Anna
- Merino Pavon, Cristina
- Moragas Mollfulleda, Laura
- Morell Castellà, Laia
- Moreno Telesforo, Marc
- Muñoz Alba, Cristina
- Ojeda Padullers, Laura
- Ordeix i Espona, Clara
- Pages Esteve, Mireia
- Pareja Guardiola, Cristina
- Peipoch Costa, Judit
- Peris Tamayo, Marta
- Piferrer Gómez, Marta
- Plata Garcia, Irina
- Pozo Fuentes, Paula
- Prat Batllori, Xènia
- Rifà Costa, Júlia
- Riu Suades, Marina
- Rodríguez Moreno, Desire
- Ruiz Gomez, Desireé
- Serrallonga Olomí, Gemma
- Serrat Estany, Clàudia
- Sevillano Gallego, Marta
- Travesset Prenafeta, Núria
- Tubau Cunill, Gisela
- Vidal Rubies, Anna
- Vilà Casas, Marina
- Ylla Rama, Nuria
- Zaragozá Escosa, Mar
Mestre d'Educació Primària
- Alonso Masanas, Maria
- Barceló Aubets, Maria
- Baulenas Iborra, Gemma
- Bellver Garcia, Sergi
- Boix Ferrer, Jordi
- Bosch Arrufat, Marta
- Bouhmidi el Harrouni, Malika
- Brunet Font, Kabita
- Bueno Rodriguez, Claudia
- Burgos Melero, Judith
- Cabrero Jimenez, Anna
- Canyelles Gómez, Eudald
- Capdevila Cunill, Bruna
- Carrasco Ortega, Alba
- Casals Serra, Lídia
- Casanovas Barniol, Gerard
- Casas Faig, Gerard
- Codina Panedas, Mariona
- Company Puigblanqué, Eva
- Compte Roca, Elisabet
- Cordon Camps, Pau
- Cuminal Cara, Sílvia
- Delgado del Jesús, Míriam
- Delgado Navines, Xenia
- Díaz Manzano, Marc
- Díaz Prieto, Virginia
- Escamilla Arriaza, Marta
- Espígul Camps, Laura
- Esteve Vinyals, Carlota
- Farré Solsona, David
- Fernandez Camps, Anna
- Ferres Jimenez, Clara
- Flix Porret, Daniel
- Gálvez Rodríguez, Sara
- Giménez Lozano, Laia
- Gomez Arajo, Sara
- Gómez Fernández, Daniel
- Guiteras Folgarolas, Mireia
- Hernández López, Patricia
- Jaramillo Vives, Aïda
- Jubany Ramón, Júlia
- Lázaro Sanchez, Andrea
- Lima Galiot, Tania
- Llosa Simón, Paula
- Lluma Illa, Miriam
- Maneu Pladeveya, Irina
- Marbella Alcoceba, Sergio
- Marguí Anglada, Núria
- Martí Fàbrega, Anna
- Martínez Merino, Mireia
- Mateos Rius, Laia
- Merino Ruiz, Raúl
- Miralles Piqué, Suayambú
- Monrós Capellas, Enric
- Montesinos Orta, Judit
- Montoro Benito, Judit
- Morató Gutierrez, Roger
- Morell Castellà, Laia
- Moya Martinez, Glòria
- Muñoz Alba, Cristina
- Muñoz Arnau, Itziar
- Ojeda Padullers, Laura
- Ordeix i Espona, Clara
- Orra Font, Anna
- Parera Garcia, Albert
- Peraire Pont, Marta
- Peris Tamayo, Marta
- Piqueras Andres, Uriel
- Pozo Fuentes, Paula
- Prat Porcel, Maria
- Pujol Castany, Irina
- Quirós Ramos, Ivan
- Rammou Achamsse, Chadia
- Ramos Almansa, Ariadna
- Recober Plana, Ferran
- Riera Boixader, Aida
- Rifà Costa, Júlia
- Riu Suades, Marina
- Rocaspana Sanfeliu, Montserrat
- Rodríguez Carbonell, Cristina
- Rodríguez Sureda, Maria
- Romero Moreno, Daniel
- Salvans Cirera, Abel
- Sánchez Fernández, Paulo Alberto
- Sánchez Manzano, Alejandro
- Sanchez Medina, Rafael Gonzalo
- Sellés Olomí, Roger
- Serra Valdés, Marina
- Serrallonga Olomí, Gemma
- Simon i Siles, Verònica
- Subirana Roche, Judit
- Tordera Garrell, Helena
- Travesset Prenafeta, Núria
- Valencia de los Santos, Carla
- Vidal Navarrete, Sabina
- Vila Tudela, Marc
- Villanueva Molas, Núria
- Villarino Moreno, Erica
Mestre d'Educació Infantil / Mestre d'Educació Primària
- Bosch Arrufat, Marta
- Burgos Melero, Judith
- Capdevila Cunill, Bruna
- Carrasco Ortega, Alba
- Codina Panedas, Mariona
- Company Puigblanqué, Eva
- Compte Roca, Elisabet
- Cuminal Cara, Sílvia
- Esteve Vinyals, Carlota
- Guiteras Folgarolas, Mireia
- Llosa Simón, Paula
- Martí Fàbrega, Anna
- Morell Castellà, Laia
- Muñoz Alba, Cristina
- Ojeda Padullers, Laura
- Ordeix i Espona, Clara
- Peris Tamayo, Marta
- Pozo Fuentes, Paula
- Rifà Costa, Júlia
- Riu Suades, Marina
- Serrallonga Olomí, Gemma
- Travesset Prenafeta, Núria
Psicologia
- Abramo Serra, Sergi
- Adell Sanchez, Erika
- Albó Vilà, Cristina
- Altarriba Romagós, Cristina
- Alvarez Caracuel, Mireia
- Álvarez Sánchez, Nerea
- Alvira Sesé, Ana
- Aymerich Fragoso, Sònia
- Boneta i Rubió, Eduard
- Bort Domingo, Judith
- Cabré Gómez, Cristina
- Calabuig Carré, Laia
- Capdevila Carné, Xavier
- Carbonell Gómez, Anna
- Cianca Lemus, Vanesa
- Coll Perdiguer, Ferran
- Comella Company, Anna
- Contreras Fajardo, Yuly Alexandra
- de Frenne Gimeno, Júlia
- Delgado Teixidó, Carla
- Duran Ferrer, Magdalena
- Gomariz Fons, Joana
- González Padrón, Paula
- Lahiguera Campos, Andrea
- Luque Juanola, Anna
- Madrid Bosch, Eduard
- Mañá Juan, Pol
- Martínez Paños, María Jesús
- Mayorga Suarez, Judit
- Montero Varela, Margarita Lorena
- Moya Castellano, Carla
- Noguera Garrido, Alba
- Perez Cobo, Cristina
- Pérez Roura, Núria
- Pino Permanyer, Laia
- Piqueras Gòmez, Pau
- Portabella Armengou, Adrià
- Riera Camps, Laura
- Rivas Almeida, Cristina
- Rodriguez Epifanio, Joel
- Rodriguez Llamas, Lorena de los Angeles
- Rodriguez Moreno, Alba
- Roqué Vivet, Gemma
- Segura i Suquet, David
- Serra Alarcia, Judit
- Sieso Segura, Ivet
- Sirvant Cuberes, Montserrat
- Tabueña Puente, Andrea
- Tamayo Mayorgas, Sara
- Torra Vilafranca, Aleix
- Tubau Cortinas, Marina
- Ubach Ballonga, Elisa
- Valero Benitez, Sara
- Victor Fernández, Guillem
Màsters universitaris
Psicologia General Sanitària
- Jó Filbà, Esther
- Riera Morera, Bruna
- Moral Rovira, Anna
- Plana Alcaide, Yemila
- Bisbal Comella, Mireia
- Pagespetit Feliu, Èlia
- Duran Molina, Gisela
- Sanchez Navarro, Miriam
- Saez Laguna, Tania
- Mesa Reixach, Mar
- Panicello Oriols, Silvia
- Paez Sole, Maria
- Gultresa Moscardo, Carla
- Mir Ribas, Ester
- Juan Jerez, Amanda
- Gil Solanas, Eudald
- Nebot Baquedano, Cristina
- Rodon Alemany, Emilia
- Oliver Massanet, Maria del Mar
- Cortes Bolea, Blanca
Formació del Professorat d'Educació Secundària Obligatòria i Batxillerat, Formació Professional i Ensenyament d'Idiomes
- Felipe Villalobos, Anna
- Osete Santamaria, Anna
- Mirambell Fargas, Jordi
- Sole Canal, Neus
- Codina Canal, Marta
- Serrabassa i Bou, Iolanda
- Mir Riera, Carlos
- Verdaguer Oms, Ariadna
- Iniesta Pizarro, Marc
- Xicola Guerrero, Helena
- Moncau Portella, Raquel
- Peso Casado, Álex
- Vila Gratacòs, Immaculada
- Gayán Martorell, Laia
- Traver Planella, Laura
- Pou Naudo, Berta
- Ortíz Pelegrina, José Antonio
- Orti Cano, Fatima Nuria
- el Ouazzani-Hlaoua , Maroua
- Ninou Solanas, Guillem
- Abellán Cartró, Núria
- Aguilar Molist, Ariadna
- Bertran Sánchez, Paula
- Regragi Ahmadi, Ilias
- Rapallo Díaz, Lourdes
- Comerma Calatayud, Núria
- Mata Olivé, Roger
- Real Molina, David
- Martin Molina, Alberto
- Moreno Herrero, Carmen
- Compte Nuñez, Judit
- Llabrés Fuentes, Laura
- Pique Salvatella, Genis
- Cucurull Sánchez, Ricard
- Mayol Quetglas, Bartomeu
- Solé Baños, Mercedes
- Forn Aranda, Laura
- Goma Mazzoni, Carolina
- Tataret Cornejo, Albert
- Márquez Perea, Ainhoa
- Coletas Aguilera, Xenia
- Pinter Pla, Ester
- Santiago Perez, Yaiza
- Hernandez Rubio, Victor
- Cuenca Arniges, Hector
- Botella Bertran, Ariadna
- Agraz Capella, Ángela
- Casas Baró, Carlota
- Orriols Cerarols, Albert
- Crespi Font, Gerard
- Carneros Juarez, Sara
- el Hana Louah, Farah
- Liso Ballvé, Núria
- Muñoz Rodriguez, Hector
- Pujol Descals, Ramon
- Guerrero Martínez, Soraya
- Simón López, Adrián
- Bertran Roqué, Maria
- Fernández Aguilar, Francisco
- Roura Garcia, Marc
- Mascaró Capó, Toni Albert
- Moreno Saez, Sandra
- Soler Salés, Joaquim
- Franch Expósito, Lluís
- Egea Berrocal, Lilian
- Reynals Rodriguez, Carles
- Gómez Rey, Sandra
- Laradji , Naima
- Galvez Hernandez, Alejandro
- Aparicio Català, Pau
- Solanas Jané, Roger
- Travé Armengou, Alba
- Vilà Aragonès, Marina
- Fernàndez Cunillera, Roger
- Lopez Tejada, Carolina
Educació Inclusiva
- Oller Enroth, Yaiza Montserrat
- Torrents Riesco, Alba
- Casañas Ruiz, Magda
- Lao Luque, Samanta
- Crespi Font, Emma
- Mora Gombau, Òscar
Innovació en Didàctiques Específiques
- Sanchez Garrote, Irene
- Bujons Moncunill, Coaner
- Berenguer Tort, Pol
- Fabré Xuclà, Xavier
Pedagogia Montessori (0-6 anys)
- Zylbersztejn , Shani
- Ramirez Sarmiento, Laura Viviana
- Sánchez Carrasco, Abigail
- Mirallas Salvador, Maria Jesus
Traducció Especialitzada
- Lebolt , Jodi
- Perez Rojas, Natalia
- Alvarez Garcia, Natalia
- Artigas Ortin, Carmen Sofia
- Saenz Alcala, Raquel
- Kotov , Alexander
- Morales Cortés, Yimer
- Sargsyan Baghdasaryan, Arevik
- Alemany Botella, Rosa
- Meneses Villalba, Natalia Elizabeth
- Villameriel Diaz, Maria Iciar
Facultat de Ciències de la Salut i el Benestar
Graus
Fisioteràpia
- Alary, Maëlys
- Allard, Julie
- Alsina, Alexis Marcel Joseph
- Amasifuen Loayza, Linda Grecia
- Antoine-simorre, Thibaud
- Argemí Minuesa, Miquel
- Arrizabalaga Cortés, Aitziber
- Astor Torne, Nil
- Astruc, Pauline
- Avallet, Matthias
- Averland, Marie Helene
- Badia Vidal, Alba
- Baise, Arno Thierry
- Banús Caparrós, Adrià
- Bard-reboul, Tristan Benjamin Medhi
- Barrere, Marianne
- Beaumelle, Clara
- Bérard, Maxime François
- Berthet, Roman
- Beteille, Mathieu
- Blanc, Romain
- Bobillo, Claire
- Boffy, Maxime
- Boix, Gwenaëlle
- Bonnet, Manon Alix
- Borrell Xaubet, Clara
- Briols, Noemie
- Brun, Lucas Yann
- Brutus, Jean Jules
- Burnichon, Mathieu
- Calonge Barrio, Albert
- Camacho Cros, Àlex
- Camos, Damien Robert Yvon
- Cano Trulls, Miquel
- Cardoner Bertran, Joana
- Carrau, Elodie
- Castano, Pierre
- Castella, Laetitia
- Catarineu Morales, Alicia
- Cazalet, Tom
- Chahi, Sabrina
- Charousset, Thomas
- Chee-ayee, Michael
- Chevallier, Solène
- Cirera Puig, Aleix
- Clergeot, Marion
- Coindre, Gauthier Gilbert Guy
- Coldefy, Juliette
- Comelade Paul, Leo
- Couderc, Anael
- Cubota Guasch, Eduard
- de Hedouville, Elsa
- Degeilh, Fanny
- Deguingand, Jean-emilien
- Dejean, Florian Christian Xavier
- Delhoste, Vincent
- Devetter, Clément
- Deye, Sylvain Edmond
- Drouard, Eloïse
- Dubuis, Romain Mathieu
- Dudouit, Louise
- Dumont Penaud, Elisa
- Dupin, Léa
- Durand, Ilona Stanislave
- Durif, Mathilde
- Enjalbert, Bastien
- Escale-thou, Enzo
- Espagnolle, Manon
- Espelt Fernandez, Daniel
- Fernandez, Thomas
- Ferrer, Chloe
- Ferrusola Devesa, Sergi
- Floreduz, Alizée Claire
- Fourtet, Marion
- Franco Perrin, Ismael
- Frulio, Elio
- Galibert, Hugo Andre
- Gandaubert, Alix Camille
- Garcès, Aurélien Baptiste
- Garcia, Maxime
- García Azcutia, Raul
- García Prat, Andrea
- García Rossell, Enric
- Garmendia Garmendia, Eneko
- Garnier Prieto, Antoine
- Gil, Gauthier
- Ginés Guixeras, Albert
- Gonzalez Sanz, Edgar
- Gorin-bault, Justine
- Gov, Elise Zoé
- Graver Vaquer, Roy
- Grax, Auriane
- Gregoire, Camille
- Guin, Marie Christelle
- Hahn Moureau, Léna
- Hammami, Rayd
- Hanafi Hanafi, Abdelaziz
- Heral Latapie, Victor
- Hourtané, Quentin
- Idrissi, Naël
- Ihamouchene, Joris
- Jacob, Célia
- Lafargue, Alexia
- Laille, Guillaume
- Laille, Matthieu
- Landa, Lucie
- Laparra, Céline
- Larabi, Younes
- Larroya Molero, Ignacio Jorge
- Le Guen, Amélie
- Le Sausse, Kevin
- Lecusson, Sarah
- Leglise, Sebastien
- Lelièvre, Mathieu Paul
- Leyris, Lukas
- Llebaria, Joan
- Lucas, Maxime, Pierre, Maurice
- Malige, Antoine
- Malla, Mathilde
- Marimón Sastre, Andreu
- Márquez Barrios, Juan Luis
- Martin, Thomas
- Martin de la Torre, Théo
- Martinez, Gauthier
- Martinez Sabola, Eric
- Masmano Juan, Andrea
- Mathon, Sarah
- Mayor i Rubia, Jordi
- Mendoza, Bastien Jean
- Molist Pujadas, Pau
- Mommejat, Emma Telia
- Mondet Colombe, Elora
- Montero Aliberch, Carla
- Montoro Castelló, Daniel
- Moreno Astigarraga, Jokin
- Nascimben, Lucie
- Navarro, Claire
- Nocus, Célia
- Nugon, Apolline
- Oller Serra, Jofre
- Ortiz Torres, Silvia
- Páez Montoya, Anna
- Palomeras Julià, Eloi
- Pascal Garriga, Noémie
- Pascuet Gonfaus, Xavier
- Pietrocola, Margo
- Pisa Borbón, Marina
- Portet Pujadas, Arnau
- Prim Moudat, Marie-Sophie
- Proenca, Matthias
- Puente i Massaguer, Marc
- Pujol Homs, Anna
- Ramos Caballero, Eric
- Reffle, Guilhem
- Reyes, Estelle
- Ribes, Justine
- Riera Sadurní, Xavier
- Riviere, Anthony Jean Jacques
- Robert, Nicolas Paul
- Roma Vall, Joana
- Ruhi Puig, Arnau
- Sáez Rossell, Mireia
- Sanchez, Théo
- Sánchez González, Elena
- Santa Such, Lauriane
- Sicre, Clara Marie Beatrice
- Sitjes Vilanova, Emma
- Soldevila Sayos, Oriol
- Stienne, Thibault
- Térmens Ventura, Jan
- Timoner Gomila, Àlex
- Tixador, Océane
- Torres, Mathilde
- Trinidad Marin, Joel
- Tubau Prims, Júlia
- Urdapilleta Gurrutxaga, Andoitz
- Valenti Vidal, Silvia
- Valette, Camille
- Valiente Armendariz, Adrian
- Veron Veron, Lou
- Vidal, Celia Lucie
- Vila Vila, Joan
- Violard, Margaux
- Yuste Prieto, Raquel
- Zapata Olmos, Lorena
- Zaragoza, Benjamin Jean
- Madrazo Vuelta, Victor
Infermeria
- Abascal Cambras, Edith
- Acedo Fermin, José Daniel
- Adalia Macías, Teresa
- Agena Bagting, Clariza
- Aguado Landeta, Jokin
- Aguilar Gisbert, Júlia
- Alarcon Rebollo, Iris
- Albà Roselló, Elena
- Alemany Suasi, Ferran
- Arranz Iturbe, Oihane
- Badosa Serrat, Rosalia
- Barcons Pérez, Aida
- Begara Ruiz, Sònia
- Bermúdez Rubiella, Marta
- Bover Torres, Marina
- Bruch Espuña, Irene
- Brunyol Torres, Agustí
- Cabré Solé, Ariadna
- Callol Albert, Arnau
- Calvo Ruiz, María José
- Canadell Usart, Maria
- Caparroz Martín, Julieta Lucía
- Cartañà Orpinell, Elisabet
- Cirera Autet, Ariadna
- Collell Lujan, Laura
- Cortina Perez, Arlina
- Crespí Jiménez, Marina
- Cuba Jeri, Victoria
- el Fakiri Mahraoui, Nadia
- Escayola Comas, Aina
- Farres Alexandri, Enric
- Fernández Portell, Aida
- Ferré Caraballo, Bruna
- Garanto Palacín, Elsa Maria
- Gassama, Mama
- Gilabert Marti, Alba
- Girol Lladós, Pilar
- Gonzalez Zaragoza, Aida
- Gueyne, Victoire
- Guillermo Montero, David
- Guix Pujolar, Georgina
- Hidalgo Matas, Rocío
- Hubach Coromina, Núria
- Iriarte Echaniz, Ione
- Kanwal, Heena
- Loyarte Plazaola, Alaitz
- Lucena Pacheco, Jonatan
- Macias Villanueva, Karen
- Manzano Andreu, Amanda
- Marí Sancho, Joana Maria
- Marin Bobocea, Joana Lucrecia
- Martín Domínguez, Natalia
- Martinez Franch, Maria
- Martínez García, Núria
- Mateo Zafra, Judith
- Meinhardt Ferraz, Laura
- Mestres Maza, Irene
- Moliner Diaz, Clara
- Montmany i Francisco, Bruna
- Mora Haro, Ferran
- Naval Garcés, Rosa
- Nogué i Torrent, Anna
- Orfila Mir, Roger
- Ortiz Echenagusia, Aintzane
- Pablos Calvo, Estibaliz
- Pagespetit Muntadas, Laia
- Pena Saez, Ariadna
- Perarnau Marce, Anna
- Planas Riera, Raquel
- Ponsi Pujolar, Laura
- Portabella González, Carla
- Prat Masero, Alba
- Rami Clos, Bernat
- Rani, Mamta
- Rivero Ruda, Cristina
- Rodriguez Calix, Karen Michelle
- Rodriguez Garcia, Arnau
- Rodriguez Soldevila, Anna
- Rojas Redondo, Manuel Fernando
- Romero Rosa, Judit
- Rovirosa Gasull, Sara
- Sagrera Saula, Paula
- Sancho Brota, Barbara
- Soler Margüenda, Judit
- Torres Bennasar, Andrea
- Trifonova, Lyubov
- Valera Perez, Maria
- Vera Carretero, Haizea
- Verdaguer i Salavedra, Aina
- Vicens Martorell, Catalina
- Vila González, Xènia
- Vilanova Aguilar, Sonia
Nutrició Humana i Dietètica
- Bergas Barceló, Guillem
- Bonet Costa, Meritxell
- Braun Cabrera, Javier
- Butiñach Codina, Anna
- Clos Pladevall, Albert
- Dachs Oller, Laia
- Devesa Mulder, Julia Maria
- Farres Sanchez-migallon, Hector
- Girart Aguilar, Aina
- Leautaud Quiroga, Alex Ray
- Muntadas Camprubi, Gil
- Olivan Torrent, Anna
- Pascual Sitjà, Maria
- Pena Fernández, Francisco Javier
- Pesarrodona Osorio, Eduard
- Puig Ribas, Marçal
- Sampera Reig, Marta
- Sanchez Rosa, Andrea
- Solà Garcia, Laia
- Soler Torroella, Júlia
- Teixidor Casellas, Abril
- Ulibarri Sanchez, Nerea
- Vallejo Sanglas, Julia
- Vidal Caballero, Carlota
- Vilca Salazar, Patricia Lizett
- Coll Cartiel, Irene
- Diaz Barrientos, Andrea
- Oller Amer, Marta
Teràpia Ocupacional
- Casaseca Simarro, Emma
- Cases Cunillera, Jaume
- Comamala Comas, Ia
- Dagnac, Marine
- de Eguia Pont, Mariela
- Font Barniol, Marta
- Granados Serrano, Ariadna
- Llosa Simón, Gerard
- Ochoa Muñoz, Mireia
- Oms Selva, Carla
- Rosell Lavaquiol, Alba
- Rouyer, Zoe Delphine
- Serra Ribó, Guillem
- Torres Ramis, Marina
- Vaillant, Fanny Marie Annette
Màsters universitaris
Atenció Pal·liativa a Persones amb Malalties Avançades
- Narcisa Pantrigo Chamorro
- Ana Cristina Máñez Rodrigo
- Ana Helena Perea Bello
- Beatriu Torres Galea
- Beatriz Martinez Luis
- Carlos Mengibar García
- Cinta Castellà Valldepérez
- Clara Beatriz Díaz San José
- Eládio Hermínio Rosa Pereira Esteves
- Guillem Bofarull Cortes
- Helena Guardiola Ponti
- Jennifer Garrillo Cepeda
- Jordi Cortacans Roca
- Kevin Molina Mata
- Laura Garzón Borgoñoz
- Lauriane Marie-Cécile Ferrari
- Leyre Bondia Marion
- Maria Corbella Baselga
- Pierluigi Bavestrello Aljaro
- Ricard Martinez Sala
- Sandra Milena Torres Espinosa
- Sofia Munguia Navarro
- Tatiana Arboleda Roldán
- Teofila Cruz Cornejo
Facultat d'Empresa i Comunicació
Graus
Administració i Direcció d'Empreses
- Cabrera Mateos, Anna
- Costa Padro, Pau
- Espina Molist, Oriol
- Font Sánchez, Ivette
- Roca Salvans, Albert
- Ruiz Ramírez, Cristian
- Salazar Cayuela, Andreu
- Zhang, Ying
- Roca Ribé, Guillem
Comunicació Audiovisual
- Anton Negre, Ariadna
- Balagué Bernaus, Jordi
- Ballesteros Madolell, Àlex
- Brugué Venzal, Núria
- Busquets Perez, Cristina
- Fernández Guerrero, Nerea
- Generó Rodríguez, Meritxell
- Guilañá Monròs, Marc
- Guixeras Corominas, Marta
- Hernández Arteaga, Laura
- Jiménez Cañas, Maria del Mar
- León Bagur, Loreto
- Monells Puig, Olivia
- Montijano Nieto, Laura
- Pagespetit Feliu, Berta
- Pérez Porcel, Victor
- Pujolar Obradors, Carles
- Pulinosa Olivé, Mireia
- Soler Ordeig, Sergi
- Torres Solé, Gerard
- Tur Lafontaine, Silvia
- Valero Planesas, Maria
- Vila Amelotti, Yvette
- Xucla Gonzalez, Elisabeth
Màrqueting i Comunicació Empresarial
- Closas Boix, Elena
- Coll i Balaguer, Oriol
- Font Puigvert, Júlia
- Melo Martínez, Juan David
- Peiris Portabella, Oriol
- Serra i Porcel, Carla
- Trias Cifre, Andreu
Periodisme
- Allué Miguel, Pau
- Alvarez Dominguez, Ivan
- Blanes López, Eloi
- Bonjoch Prat, Natàlia
- Cabarrocas Vergeli, Joan
- Escribano Muñoz, Samuel
- Gili Oliva, Olga
- Llunell Pagès, Laura
- Martinez Carrera, Nil
- Miranda de la Torre, Yaiza
- Muñoz Mena, Paula
- Nonó Quintana, Narcís
- Pagès Serra, Maria
- Périz Ferrer, Óscar
- Redorta Pardo, Ignasi
- Roy López, Sara
- Santamaria Fuentes, Ariadna
- Sprada Mira, Beatriz
- Tañà Solé, Anna
- Tresserras Seguer, Marc
- Valverde Sugrañes, Arnau
Publicitat i Relacions Públiques
- Bagaria Caralt, Judit
- Bautista Martinez, Raül
- Blanch Puigbarraca, Gal·la
- Bosch Hurtado, Meritxell
- Bravo Ruf, Roser
- Camacho Pujol, Viriato
- Caparrós Ivorra, José Manuel
- Capdevila Calbetó, Angel
- Casajuana Costa, Laura
- Celis Muñoz, Joan
- Crespi Rosell, Núria
- de Malibran Massa, Núria
- del Pozo Pascual, Raúl
- Farias Alboitt, Alana
- Ferrer Martí, Núria
- Fitó Gasol, Janina
- Freixer Codinachs, Clàudia
- Gil Mora, Mireia
- Gómez de Brito, Fanny
- Gonçalves de Oliveira Ferreira, Heloisa
- Grau Gonzalez, Raziel
- Grau Pont, Laia
- López Ramírez, Ariadna
- Marinoni, Sofia
- Marquez Gonzalez, Carla
- Martin Lopez, Georgina
- Oller Rosell, Meritxell
- Pérez Guijo, Judith
- Prat i Aregall, Arnau
- Raja Font, Clàudia
- Riera Cerviño, Guillem
- Rovira Monyarc, Ona
- Saranova Grimal, Àlex
- Sureda Pol, Joan Lluís
- Terrasa Carbajo, Zaira
- Titos Compte, Paula
- Torres López, Sílvia
- Vivanco Bonamusa, Naia
Facultat de Ciències i Tecnologia
Graus
Biologia
- Abella Farnos, Laura
- Arenas Vázquez, David
- Aumatell Escabias, Joaquim
- Barrera Casanovas, Maria Carme
- Benito Codina, Irene
- Bosch Molina, Salvador
- Canals Pascual, Laura
- Canamasas Font, Aleix
- Castañeda Gómez, Laura
- Cebrian Cavalle, Iris
- Company Soler, Elisabet
- Corominas Mills, Sergi
- Dalmau Miarnau, Meritxell
- Duran Torralbo, Nuria
- Equisuany Ruiz, Anna
- Fernandez Alsina, Didac
- García Sánchez, Adrián
- Garcia Saura, Helena
- Hellín Carbonell, Joan
- León Ortiz, Isaac
- López Prera, Eva
- Loss Bolfarini, Mariana
- Martínez Fernández-arnuelos, Daniel
- Massaguer Carles, Roger
- Montasell Bartrés, Mireia
- Monteis Coromina, Blanca
- Motos Pérez, Laia
- Oró Arán, Ferran
- Pérez García, Cristina
- Pérez Riera, Pau
- Piedra Martín, Sara
- Puigdomenech Sanchis, Pere
- Ramalli Serrajordi, Irina
- Riera Generó, Arnau
- Serratosa Nuño, Eric
- Singla Rodríguez, Alba
- Sola Seglar, Aida
- Sünnemann, Tabea
- Torres Nart, Carla
- Vàzquez Vila, David
- Velasco García, Victoria
- Vilalta Vidal, Anna
Biotecnologia
- Aguilar Garcia, Ariadna
- Aguilar Jerez, Carlos
- Alarcón Casaldàliga, Gabriel
- Alorda Carreras, Marc
- Andres Lecica, Adrian
- Camell Raventós, David
- Comas i Rabell, Anna
- Corrales Gómez, Ainoa
- de la Fuente Niubó, Judith
- Diao Gano, Dioulde
- Estéfano Orozco, Rocío
- Fernández de la Cruz, Eric
- Ferreiro Masó, Sònia
- Folch Guillén, Aleix
- Fuentes Páez, Georgina
- García Mogollón, Angela
- Gea Paulo, Arnau
- González Artero, Alba
- González Blanch, Silvia
- López Llauradó, Clàudia
- López Martín, Laura
- Lorenzana Culebradas, Victor
- Maniega Gracia, Belén
- Manresa Guille, Sara
- Marcos Rodríguez, Manuel
- Maroto Serrat, Cristina
- Martin Elgarresta, Jon
- Mercader Ardèvol, Pere
- Minguet Gimeno, Daniel
- Navarro Paez, Francisco
- Noé Pérez, Sergio
- Ocampo Bedoya, Juan David
- Ordeix i Barrios, Cristina
- Picon Torres, Judith
- Pons Serra, Emma
- Ribó Soldevila, Nil
- Rodriguez Garcia, Noelia
- Rodríguez Pardo, Carlos
- Rubio Traveset, Ricard
- Serra Creus, Andrea
- Soriano Gamero, Míriam
- Tenas Ureña, Berta
- Turró Moret, Pere Roger
- Vicente Gómez, Sergi
- Vilamú Armengol, Roger
- Villagrasa Araya, Veronica
- Zacarías Mayordomo, Mario
Ciències Ambientals
- Bas Obradors, Montserrat
- Corominas Mills, Sergi
- Duran Torralbo, Nuria
- Muerza Balerdi, Eñaut
- Nebot Edo, Francisco
Enginyeria Biomèdica
- Espinós Martínez, Néstor
- Guirao Pascual, Marc
- Jipa Jipa, Alina-Eliza
- León Yupa, Nathaly Yessenia
- Martínez Guirao, Joël
Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
- Mallol Mirón, Albert
- Martínez Sánchez, Sergi
- Urbano Jordán, Samuel
- Vilatimó i Rufas, Antoni
Enginyeria en Tecnologies Industrials
- Rius Orpinell, Xavier
Enginyeria Mecatrònica
- Allué Orriols, Òscar
- Bernet Andres, Sergi
- Borborema Rodrigues, Matheus Felipe
- Duocastella Ferrer, Jordi
- Gabarro Pla, Oriol
- Gil Salazar, Maicol Esteban
- Mallol Mirón, Albert
- Marchante Gallardo, Patrick
- Masnou Cruxens, Marc
- Pericas Rechi, Marc
- Plasencia Mestre, Pedro
- Rubia Estruch, Javier
- Urbano Jordán, Samuel
- Vilatimó i Rufas, Antoni
Multimèdia
- García Borràs, Jordi
- Garcia Jimenez, Hector
- Garrote Gironès, Gerard
- Güell Molist, Maria
- Mir Piniella, Jaume
- Moll Camps, Xavier
- Moya Naharro, Daniel
- Núñez Galindo, Carlos
- Paredes Serra, Roger
- Romaní Raventós, Biel
- Serra Torrent, Mateu
- Vestit Perez, Guillem
- Zorrilla López, Beatriz
Tecnologia i Gestió Alimentària
- Sala Prat, Daniel
Màsters universitaris
Anàlisi de Dades Òmiques / Omics Data Analysis
- Rodríguez Fernández, Blanca
- Sánchez Guixé, Mònica
- Temprano Sagrera, Gerard
- Pelegrí Sisó, Maria Dolors
- Squitieri, Alessia
- Tuñí Domínguez, Cristina
- Paniello Perez-hickman, Oscar
- Baeza Francisoud, Óscar
- Vilalta Carrera, Alba
Enginyeria Industrial
- Cervantes Porta, Xavier
- Lucena Cicras, Rafel
- Rodríguez Nuñez, Carlos
- Marín González, Fco. Javier
- Bedós Stout, Roger
Prevenció de Riscos Laborals
- Joan Figueroa Naqui
- Marta Font Cuesta
- Mireia Datsira Gallifa
- Maria Fuentes Marin
BAU. Centre Universitari de Disseny
Màster universitari
Investigació i Experimentació en Dsseny
- Ana Catalina Archila Gutiérrez
- Ana Isabel Fernandez Otero
- Flavia Cureteu
- Josep Pagà Lleixà
- María Catalina Luna Flores
- María De Lourdes Vera Moranchel
- Thomas Jean Pentecouteau
- Victoria Oliveira De Carvalho
- Ana Guerrero Ferro
- Isabella Pineda Sanabria
- Juliana Mercedes García Henao
- Paula Martínez I Soriano
- Paula Román Martínez
- Pol Ventura Poll
- Xènia Herrera
EADA Escola d'Alta Direcció i Administració
Màster universitari
Gestió Empresarial
- Adarsh Bhaskar Kulkarni
- Adriana Ducable
- Adriano Alberto Sarfati Binetti
- Ahmed Maysara Ahmed Elmenoufy
- Ahmed Mohamed Ahmed Sarhan
- Akhil Gupta
- Alexandra Rose Faller
- Alexia Stefanie Falkenberg
- Alfredo Victor Pinillos Barreda
- Ana Carolina Aranda Ceuppens
- Anaëlle Demay
- Ana Maria Torres Duran
- Andrea Melissa Urruela Barrios
- Andris Bogomols
- Angelica Beatrice Rizzo
- Anibal Wadih Stroparo Tahech
- Anne-Sophie Margaux Goossens
- Anouk Beselaere
- Anouk Bertine Christianne Witteveen
- Anthonius Marinus Arnoldus Van Der Steenhoven
- Antonio Ribeiro Da Cunha Gonçalves Ferreira
- Antonio Alberto Ríos Herrera
- Aya Layoun
- Aymen Fathallah
- Baddi Amed Nuñez Farah
- Bárbara Da Costa Amaro Júlio
- Beatriz Coutinho Baroquello
- Beatriz D'Almeida Abegão Miguel Da Silva
- Benno Alexander Orschulik
- Bernardo Nuno Dos Santos Sousa Dias
- Bianca Traxler
- Bo Gromotka
- Botagoz Kenessova
- Boudewijn Quinten Pars
- Camila Queiroz De Melo Nunes
- Camila Marcela Romero Carbonell
- Camila Mei Kuan Li
- Carlos David Trigo Herrera
- Carlota Martins Branco Cherubini Valenti
- Carmen Elena Barbier Mateu
- Carmen Maria Gonzalez Ruiz
- Carolina Nunes Gusmão Romero
- César Ocampo Valdés
- Charlotte Stene
- Clara Ferreira Santos Dias Correia
- Clara Antonia Haidinger
- Constanza Estefanía March Baquerizo
- Cosma Nouschirvan
- Cristian-Teodor Moisiuc
- Damian Qipo
- Daniela María Samudio Navas
- Daphne Galle
- Diego Alejandro Villacorta Mancia
- Diogo Maria Lupi D'Orey Tavares Rodrigues
- Edgar David Quero Gonzalez
- Edgar Iván Nieto Nina
- Eleanor Kathryn Gibson
- Eline Calliauw
- Elisa Di Nicola
- Elizabeth Rose Weindling
- Emma De La Calle Díaz
- Emma Sara Thuderoz
- Esteban José Sotela López
- Estefania Magda Amado Carranza
- Esther Makandi Laiboni
- Fatma Djilani
- Felipe Mapelli Pimont
- Felipe Andrés Pozuelo Aguilar
- Fernando Medina Ortega
- Fernando Ulises Lopez Rodriguez
- Florencia Camila Solari Domínguez
- Francesco Minelli
- Francisco José De Vasconcelos Xavier
- Francisco Raúl García Ronchietto
- Frederik De Vreese
- Gabriela Prendes González
- Gabriela Varela Castillo
- Gerard Friedenreich
- Gerardo Andrés Suvillaga Bellegarrigue
- Gianfranco Astaldi
- Giovanni D'Imperio
- Gonçalo Guedes Sequeira Vieira Da Silva
- Gudrún Haraldsdottir
- Guilherme Osorio Lima Cruz Sobral
- Gustavo Andres Acosta Romero
- Harpreet Kaur
- Henrique Fernandes Marques
- Hrishikesh Purohit
- Ignacio José Figueroa Escuti
- Ines Maria De Bivar Weinholtz Cardoso Marta
- Isabel Kyoko Ahrbeck
- Isabella Anna Theodora Houtakkers
- Isabella Michelle Bustamante
- Isabelle Mary Elisabet Bowman
- Isabel Sophie Notstain
- Jan Alexander Nanno Padberg
- Jaume Cabecerans I Lopera
- Jerome Overkamp
- Jesus Anselmo Ramos Escudero
- Jih Hsuan Tung
- Jim Daniël Van Den Brink
- Jimena Fernández Corral
- Jin Yingying
- Joan De Ramón Brunet
- Joan Saubich Mir
- Joanne Mathenge
- Joao Pedro Carreira Faria Lopes
- Johanna Rueda
- Jordi Calzada Griera
- Joris Arien Drok
- José María Llorián Álvarez
- Jou Llort Manils
- Juan Brión Fraile
- Juan Francisco Fasan
- Juan Jose Viola Avalos
- Juan Pablo Montoya Escalona
- Judith Geertje Anne Van Eeuwijk
- Julia Thomas
- Julian Murry Mc Namara
- Julietta Guimaraes De Guingand
- Julie Valerie Marie Colibeau
- Kasper Laumann Hartlev
- Kelli Nicole Wasylik
- Kenya Alejandra Guilarte Uzqueda
- Kevin Wynton Froehlich
- Lars Beekman
- Laura Sala Espina
- Leonor Ferreira De Lemos Rook De Lima
- Leonor Maria Lopo Félix Madeira Rodrigues
- Lin Pang
- Lluis Dominguez Gomez
- Lorenzo Cajati
- Lorenzo Giacomelli
- Lucas Martin Llanos
- Luciano Strucchi
- Luis Martinez Rivera
- Luís Felipe Siltchenko Gomes Ferreira
- Luis Fernando Narvaez Jaramillo
- Macarena Del Rosario Ramirez Aguilar
- Mahdi Hussein Farran
- Maisaa Marwan Sarkis
- Manu Christ Lambrecht
- Manuel Maria Espírito Santo Guedes De Sousa
- Manuel Maria Neto Mariano De Sampaio
- Manuel Maria Rodrigues Guapo Borda D'Água
- Maria Del Sel
- Maria Camila Barreto Gomez
- Maria Camila Paredes Neira
- Maria Candida Junqueira De Mello
- Maria Clara Sérvulo Correia Brito De Goes
- Maria Constanza Valenzuela Hitschfeld
- Maria Cristina Contreras Rodriguez
- Maria De La Almudena Payá Gonzálbez
- Maria Francisca Silvestre Lopes
- Maria Isabel Piauhylino De Ornelas Monteiro
- Maria Luisa Irigoyen
- Mariana Bolas Pescada
- Mariana Monteiro Lopes Cardoso
- Mariana Pinto Ferreira
- María Paz Sánchez Netto
- Maria Teresa Pinto Pereira Bobone
- Marta Andres Fraga
- Maurice Andre Jonquet Van Brunschot
- Mauricio André Espinoza Gálvez
- Michel Raidi
- Michiel Anthony Groen
- Miguel Sá Morais Cruzeiro Castro
- Mila Dimitrova Zografova
- Min Wen
- Mohamad Darwich
- Mohan Raj Gangadhara
- Mohan Raj Natarajan
- Monica Maria González García
- Nadia Boukadida
- Natalia Lucia Garcia Di Zio
- Natig Gurbani
- Nicholas Di Nicola
- Nicolas Bacci Echavarria
- Nicolas Willemen
- Nicole Agnes Solti Girón
- Nicole Margaretha Willemine Busscher
- Niklas Hopf
- Oddur Ólafsson
- Olivia Tavares Cesar
- Oluwadamilola Aminat Lawal
- Oscar Ivan Acosta Chicango
- Pablo Andrés Vallarino Arias
- Pamela Carolina Pillajo Valencia
- Paolo Cesar Figueroa Zumaeta
- Papontee Veerapravati
- Patricio Vanni
- Paulina Martinez Gorriz
- Paulo Emilio Rodriguez Sotelo
- Pedro Gabriel Rodrigues Go
- Pedro Maria Bernardino Mira Mendes Elias
- Philippe Foucher-Créteau
- Priyam Jaiswal
- Rachel Chase
- Ranjeet Anup Kothari
- Rankin Marshall Lutz
- Rasmus Finn Rahe
- Rawya Ahmed Abdel-Warith
- Renata Paes Leme Roquette Costa
- Renato Rizk
- Renzo Cavero Pastor
- Ricard Oller Sagarra
- Ricardo Andrés Gil Céspedes
- Ricardo Rafael Tuch Alay
- Rodrigo Fiuza Sanches
- Rodrigo Antonio Mendieta Calero
- Rory Michael Ashley O'Callaghan
- Samer Elíe El Fadi
- Sandra Locatelli
- Sanzhar Kamaubayev
- Sebastián David González Rincón
- Sergi Sánchez Vidal
- Silvia Carolina Castro Gomezjurado
- Simon Walter Sergeant
- Skander Mallekh
- Smaran Mahesh
- Soliman Sherif Fouad Naguib
- Sonia-Bange Singh Kumari
- Stefany Elizabeth Sandrock Arreaza
- Tamara Sara Braun Benchoam
- Tanisha Aiyar
- Tatiana Navarro Lopez
- Thibault Martin Emmery
- Thomas Catalão Fontan Strobl Jusek
- Tim Wagner
- Tobias Keussen
- Tristan-Thaddäus Szesik
- Valeria Muscatello
- Valeria Juliana Amaya Arias
- Velizar Radovic
- Verónica María González Ugarte
- Victor David Koch
- Victoria Madeleine Amelia Freeman
- Vismay Prashant Trivedi
- Walid Biad
- William Ibsen
- Wollert Neumann Holst
- Xiaochen Zhang
- Xiaomeng Zhu
- Xile Zhao
- Yu Chien Lee
- Yuxin Huang
- Zied Ben Hariz
- Adara Borys
- Adi Durakovic
- Adriana Enmaly Rojas Fuertes
- Alberto Andrés Logroño Gygax
- Aleix Palau Sabater
- Alexandra Lluch Medina
- Angel Guevara Colell
- Angélica Varón Rengifo
- Axel Reiner Schweizer
- Berthe Paulette Fouque Jiménez
- Brigitte Margaret Palacios Lazaro
- Bruno Pincolini
- Carla Teresa Cusell Contreras
- Caterina Chiti
- César Antonio Madrigal Abarca
- Charlotte Marie Groener
- Christian Brenzel
- Clàudia Cots Roig
- Daniel Uwe Krug
- Darwin Maximiliano Prieto Crucich
- David García González
- David Vives Colilles
- Davide Finotti
- Davi Sahil Sirohi
- Ernaly De Las Rosas Hernandez Baez
- Eslin Beyhan
- Estefania Redondo Ogando
- Felicia Miller Rubio
- Florian Hügli
- Florinda Mangui Vilinga Epalanga
- Francisco Daniel Galindo Osuna
- Frédéric, Jean-Claude Giraud
- Giacomo Bocchio Vega
- Gloria Kwofie
- Haiyan Lai
- Hazem Wafaí Alí Fahmy Díab
- Ignacio Maria Silva Secco
- Irina Sukhova
- Jaasiel Alejandro Parada Olvera
- Johan Phillip Frederik Rüggeberg
- Joost Christiaan Winston Van Dam
- Jose Luis D'Alessandro De Arce
- Jose Maria Vidal Sangra
- Jose Rodrigo Muralles Pagliara
- Júlia Traveria Solà
- Julia Linda Bachmann
- Julien Jordi Mazet
- Junjie Shao
- Keertna Devi Jayadev
- Kesaav Yuvarajan
- Lamberto Carlos Micangeli
- Laura Feixas Maneu
- Lauren Nicolas Fawaz
- Lina Maren Baumstark
- Lorenzo Paolini
- Maria Jose Artigas Tamara
- Maria Margarida Monteiro Da Silva Pinheiro
- Marie Emilia Yu Vizconde
- Marta Sofia Pinto Tavares Ferreira Da Fonseca
- Matteo Eusebio
- Merlin Mannich
- Michael O'Mahony
- Niklas Bölt
- Nosipho Lindelwa Dube
- Ophélie Catherine Berthe Ploquin
- Prathiksha Sanga
- Qiong Cao
- Rayan El Khoury
- Ricardo Eberhard
- Rodrigo Castellanos Fuerte
- Roudy El Koreh
- Ruth Sunaina Nidigattu
- Sandra Farah
- Santiago Daniel Garcia
- Sari Francis Kossoff
- Silvia Pardo Sanchez
- Thomas Unterlerchner
- Valerie Juliana Kranabetter
- Veronika Juliane Bitter
- Victoria Inmaculada Colmenares Rodriguez
- Vishal Sinha
- Yania Nada
- Yasser Mateo Huylebroeck
- Zengbei Li
Escola de Doctorat
Nous doctors i doctores
- Josep Dinarès Ferran
- Maria Pagès Rovira
- Anna Dot Verdaguer
- Francesc Xavier Marin Gómez
- Seyed Mostafa Imeni
- Roberta Di Febo Febo
- Sergi Iglesia Reina
- Beatriz Cadenas Sevilla
- Arnau Marti Sarri
- Bartomeu Ayala Márquez
- Cristina Font Jutglà
- Àngels Salvador Verges
- Marc de San Pedro López
- Joanna Camargo Coelho
- Raquel Paiva Godinho
- Marta Camps Banqué
- Rosa Burgos Peláez
- Pablo Ventura Martínez
- Xavier Dídac Ortas Deunosajut
Teknós. Centre de Formació en Tecnologia i Comunicació
Titulats de cicles formatius de grau superior
Animacions 3D, Jocs i Entorns Interactius
- Ernest Arjona Gómez
- Marc Balasch Blanch
- Iván Chacón Rendón
- Lorenzo Eri Segura
- Nil Eri Segura
- Roger Esturi Febrer
- Ainhoa Ferreras Parra
- David Garcia Molinero
- Ariadna Gómez López
- Miquel Angel Gonzalez Espelt
- Salaheddine Haddad Belfkik
- David Iglesias Pérez
- Marc Marcet Mena
- Dídac Maroto Serrat
- Sergio Martínez Díaz
- Ruben Montes Gómez
- Jordi Montmany Serrano
- Roger Munmany Campas
- Núria Olivés Bofill
- Alex Pernia Girbau
- Elisabet Romo Heredia
- Jordi Salinas Torras
- David Sánchez Fuentes
- Jofre Serra Enriquez
- Adrián Usles Molina
- Jeroni Vilalta Bartés
- Júlia Viñas Vilaró
- Eduard Vivet Velilla
Desenvolupament d'Aplicacions Multiplataforma
- Biel Díaz Gadea
- Eric Gallego Muñoz
- Edgar Gómez Torras
- Roger Gonzalez Jubany
- Ricard Gordon Newell Pelejero
- David Ribé Castillo
- Oriol Roch Font
- Narcís Rotllant Sala
- Marc Trujillo Codina
- Pol Vivet Medina
Màrqueting i Publicitat
- Ferran Aguado Cabanas
- Blanca Artero Guerrero
- Gisel·la Ascaso Morales
- Joan Balart Vila
- Eduard Ballester Santiveri
- Clàudia Giralt Ruiz
- Aleix Herreros Serravinyals
- Yaiza León Gil
- Patricia Lobato Bote
- Maria Elena López Rojas
- Patricia Martínez Cordón
- Oriol Martínez Puerto
- Mariona Oliveras Dachs
- Clàudia Pagès Codinachs
- Júlia Pascual Alerm
- Judith Perez Gragera
- Xènia San Martín Teniente
- Iván Silvestre Moreno
Kreas. Centre Integral de Formació en Indústries Càrnies i Agroalimentàries
Titulats de cicles formatius de grau superior
Processos i Qualitat de la Indústria Agroalimentària
- Cesan Yanori Aguilar Servellón
- Estel Blanch Puigbarraca
- Julian David Flórez Grizales
- Judith Ginesta Mayoral
- Hang Li
- Grygori Mazarin
- Eleni Oikonomidou
- Laura Palou Rumi
- Estefania Polo Cariz
- Javier Rodríguez Fernández
- Jahasiesae Tunkara Tunkara